| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

مهندس حسن کریمی قدوسی به عنوان مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی مهندس «حسن کریمی‌ قدوسی» قائم‌مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «علی جنتی» در حکم مدیرعامل جدید آورده است: «در اجرای ماده ۸ اساسنامه بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و به استناد صورت‌جلسه هیئت مدیره آن بنیاد مورخ ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۴ و تایید هیئت امنا به موجب این حکم به مدت سه سال به سمت «مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و همکاری نزدیک با اعضا هیات مدیره و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود این صنعت در کشور در جهت حمایت و رشد و ارتقای صنعت بازی‌های ویدیویی و رایانه‌ای و تدوین راهبردها و سیاست‌های مناسب و ایجاد زمینه برای شکوفایی خلاقیت‌های جوانان و انجام وظایف محوله موفق و موید باشید».
شایان ذکر است حسن کریمی ‌قدوسی پیش از سمت قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مدیرعاملی شرکت بازی رسانه را به عهده گرفت و در تولید و توسعه بازی‌هایی چون بیداری، پرونده ابر سیاه و لیست سیاه نقش داشت. وی ابتدا با نویسندگی در مورد بازی‌های ویدیویی، فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده بود.

بازگشت1394/05/01
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !