صفحه اصلی > اسامی برندگان مسابقات
.: اسامی برندگان مسابقات

نماهنگ

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام گروه

نام دانشگاه

1

عباد ساریخانی- مریم سلطانی

توانا

صنعتی اصفهان

2

حمید غفوری- علیرضا رحیمی

پرومکس

آزاد کرج

3

علیرضا صالحی- محمود زیارتی

بالسا

مرکز آموزش عالی فیروزآباد

4

شیرین سادات محمودیان

پایا

صنعتی اصفهان

5

هما متولیان نائینی- سهیل محمدصادقی فرد

نهال

صنعتی اصفهان

6

مهدی محرابی

 

اصفهان

7

فریبا رئیسی

ارشمیدس

صنعتی اصفهان

8

محمد تغائی مرادف

 

اصفهان

9

بهنام رئیسی

 

صنعتی اصفهان

10

مرادی- جزایری

هما2

اصفهان

11

علی رضایی- علی شهابی نژاد

شهید احمدی روشن

شهید باهنر کرمان

12

محمد امین جعفری ساروئی

clevers

فیروزآباد

13

جزایری- مرادی

هما1

اصفهان

14

عباس علی رحمانی

پلاتو

صنعتی اصفهان

15

علی افلاکی

انتظار

اصفهان

16

سعید کامرانی راد

سپاهان

صنعتی اصفهان

17

محمدحسین کیخسروی

جهشی در علم

آزاد خوراسگان

18

سهیل اثناعشری

سهیل اثناعشری

اصفهان

19

طباطبایی (حذف از دور مسابقات)

انتظار

اصفهان

       

آزمایشگاه مجازی

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام گروه

نام دانشگاه

1

فرشاد فرهنگ فر- سید جواد میری

SHOT TEST

اصفهان

2

معراج الدین مرتضوی- احمدرضا هادی

GRAVITY

اصفهان

3

سجاد بالفروش دوچاهی- مهدی شیروانی ایچی

پترولیوم

صنعتی شاهرود

4

علی اشتری- سعید صباغی هرندی

LMNtrix

اصفهان

5

کامران نصیری- سینا چغادی

پایاب

اصفهان

6

علی عیدی- احمدرضا قربانی

شریفیا- 92

صنعتی شریف

7

زهرا نوروزی- الهام کاردان پور

سیالات غیرنیوتنی

اصفهان

8

مرتضی موگویی- ستاره محمدی- ایمان خاکی

دانش پژوهان

تهران

9

محمد تعهدی- زهرا جیحانی

گواشیر

شهید باهنر کرمان

10

امین خانلری

CARTER

تهران

       

ساخت کشتی

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام گروه

نام دانشگاه

1

مهدی نریمانی- علیرضا سپهریان

دانش پژوهان

موسسه آموزش عالی دانش پژوهان

2

محمد صابری- سید محمد راد- یونس نریمانی

پیشگامان

صنعتی اصفهان

3

جواد شاه رجبیان- محمدرضا نجات بخش

ریونیز

اصفهان

4

حمیدرضا شمس- شهاب اشرفی

کاتاماران

صنعتی اصفهان

5

محمد امین جعفری ساروئی- محمد حسن نعمت الهی

CLEVER SCHOLAR

مرکز آموزش عالی فیروزاباد

6

محمدرضا اعتباریان- مرتضی صادقی

START

آزاد خوراسگان

7

ایمان نوحه اصفهانی- مهدی رفیعی

وایکینگ

اصفهان

8

علیرضا صالحی- محمود زیارتی

TSR

مرکز آموزش عالی فیروزاباد

9

یزدان منصورزاده- محمد امین عسگری

راز

اراک

10

فرهاد ملکی- هومن ملکی

پیشرو

آزاد نجف اباد

11

محمد مهدی شمس- مسعود جعفری

تندر 110

اصفهان

12

سیدمحمدصادق زجاجی نژاد- امین خانلری

LETKA

اصفهان

13

پوریا کارگر- محمدحسین کارگر- محمد کمالی

 

اصفهان

14

رسول رجائی- امیرحسین جمشیدیان

طوفان

آزاد خوراسگان

15

محمد اسفندیاری- مهشید چابک (حذف از مسابقات)

رعد2

ازاد یاسوج

       

ساخت ویسکومتر

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام گروه

نام دانشگاه

1

محمدرضا اسماعیل پور- سید مجتبی حسینی

میراکل

شهید باهنر کرمان

2

سینا رحیمی- حمیدرضا شهبازی

رخش کرمان

شهید باهنر کرمان

3

محمد میرسراجی- میلاد صبری

THUNDAR

اصفهان

4

مرتضی موگویی- ستاره محمدی- ایمان خاکی

دانش پژوهان

تهران

5

محمد سمیع سمیعی- سید مجتبی پاکزاد مقدم

لمینار

شهید باهنر کرمان

6

محمد حسن نعمت الهی

Clever Scholar

مرکز آموزش عالی فیروزآباد

7

علیرضا رمضانی- حمید غفوری- مهرداد یعقوبی

مرسا

آزاد کرج

       

طراحی مفهومی

   

رتبه

نام و نام خانوادگی

   

1

فرهاد ملکی

   

2

نیما کریمی دره عشقی- خانم شیروانی

   

3

محمد کمالی- پوریایی- سیدجواد میری